Кафедра іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією з приємністю повідомляє про нагородження збірника статей І Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання лінгвістики, професійної лінгводидактики, психології і педагогіки вищої школи» (11-12 травня, ВДНЗУ «УМСА») у номінації «Квітни, мово наша рідна» на XVII Загальнонаціональному конкурсі «Українська мова — мова єднання», який проводився під патронатом Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України.

У збірнику представлено статті вітчизняних та зарубіжних науковців, у яких висвітлено різноманітні проблеми сучасної лінгвістики, лінгводидактики, педагогіки та методики викладання у вищій школі.

Диплом переможця було урочисто вручено завідувачці кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією к.пед.н., доц. Бєляєвій О.М. 19 жовтня 2016 року в актовій залі Полтавської обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.