«ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ТА ДІАГНОСТИЧНІ СКЛАДНОСТІ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ»

21 лютого 2017 року на базі академії відбулась обласна науково-практична конференція «Проблемні питання та діагностичні складності гастроентерологічних захворювань».

Науково-практична конференція організована під егідою Полтавського регіонального відділення ВГО «Українська гастроентерологічна Асоціація», ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації.

Конференцію відкрив голова Полтавського відділення ВГО «Українська гастроентерологічна Асоціація» проф. Скрипник І.М.

З доповіддю «Підсумки роботи гастроентерологічної служби Полтавської області за 2016 рік та завдання по її удосконаленню на 2017 рік» виступила к.мед.н., позаштатний обласний гастроентеролог ДОЗ Полтавської ОДА Петренко В.П. У доповіді наведений ретельний аналіз захворюваності та смертності від захворювань органів травлення, виходу на інвалідність, проведений аналіз кадрового забезпечення служби області.

В обговоренні доповіді взяли участь міський позаштатний гастроентеролог м. Кременчука Л.Г. Вірченко та позаштатний гастроентеролог Лубенського району С.В. Ступка, завідувач кафедри внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів проф. М.М. Потяженко.

В доповіді проф. Скрипника І.М. «Маастрихт V: що нового в діагностиці та лікуванні інфекції Helicobacter pylori?» зроблений акцент на підвищення якості діагностики та лікування інфекції.

Доцент Маслова Г.С. презентувала доповідь «Синдром подразненого кишечника в світлі Римських критеріїв IV: сучасні діагностичні та лікувальні технології».

Голова Полтавського відділення ВГО «Українська гастроентерологічна Асоціація» проф. Скрипник І.М. зробив звіт про роботу Полтавського обласного регіонального відділення ВГО «УГА» за 2016 рік.