СПІВПРАЦЯ ТА МІЖНАРОДНЕ ПАРТНЕРСТВО

19 листопада 2016 року в рамках співпраці та міжнародного партнерства Асоціації медичних сестер Полтавської області, медичного коледжу академії та Міжнародного центру підготовки та освіти з питань охорони здоров’я Університету штату Вашингтон відбулася зустріч директора медичного коледжу академії Ж. Кундій, президента Асоціації медичних сестер Полтавської області Л. Самолеліс, керівника сектору соціально-психологічної служби Центру управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю та волонтерського руху академії Ю. Ющенко з Іриною Юр`євою –програмним директором I-TECH в Україні, Таісією Кушніренко – програмним та адміністративним координатором I-TECH в Україні, Шіною Джейкоб – радником з медсестринства Університету штату Вашингтон (Сіетл).

Мета зустрічі – співпраця у сфері додипломної та післядипломної підготовки медичних сестер.

Гості ознайомились із матеріально-технічною базою коледжу, методичним забезпеченням, поділились досвідом освітньої роботи в інших країнах. Далі зустріч проходила в режимі фокус-групи: директор коледжу проінформувала про кадровий потенціал коледжу, шляхи підвищення кваліфікації викладачів, про особливості підготовки медичних сестер на додипломному рівні; Президент Асоціації медичних сестер надала інформацію щодо післядипломного навчання медичних сестер, якості післядипломної освіти, потреби в навчанні за напрямком протидії інфекційним захворюванням; керівник сектору соціально-психологічної служби академії проінформувала про роботу волонтерських загонів академії та запропонувала розробку тренінгових програм для студентів-волонтерів.

Робоча група обговорила шляхи реалізації проекту І-ТЕСН на базі медичного коледжу академії.