«Репродуктивне здоров’я молоді. Відверто про інтимне»

Упродовж двох місяців студенти-волонтери загону «Єдність», які є членами студентського наукового товариства академії та Всеукраїнської асоціації студентів-медиків, Чеботар Олександр, Войнаш Вікторія, Кучеренко Олена, Манило Юлія, Ізюменко Олександр, Лавренюк Юрій (медичний факультет №1), Давиденко Аліна (стоматологічний факультет) за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради здійснювали проект «Репродуктивне здоров’я молоді. Відверто про інтимне» (координатор проекту – доцент Ющенко Ю.П.), який мав на меті інформування вихованців коледжів, технікумів та учнів ПТНЗ міста Полтави щодо проблем репродуктивного здоров’я, здорового способу життя, особистої гігієни, цінностей родинних стосунків; формування безпечної репродуктивної поведінки та адекватної репродуктивної мотивації, закладання основ відповідального батьківства як головних складових системи планування сім'ї та виховання дітей.

Студенти-волонтери читали профілактичні лекції, проводили тренінги та поширювали роздатковий матеріал, у якому містилася інформація щодо вказаних проблем та шляхів їх вирішення.