Міський благодійний проект «ЯЛИНКА ЯНГОЛІВ»

З 3 грудня 2016 року по 24 січня 2017 року студенти-волонтери загону «Єдність» брали участь у міському благодійному проекті «Ялинка янголів» (координатор проекту – доцент Ющенко Ю.П.), організованому управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської міської ради і Полтавською обласною благодійною організацією «Реабілітаційний центр «Вихід Є».

Волонтери доклали багато зусиль, аби здійснити бажання маленьких полтавців. Діти, позбавлені батьківського піклування, діти-сироти, ВІЛ-інфіковані, онкохворі, діти-інваліди, діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків та діти зі шкіл-інтернатів міста і дитячих будинків сімейного типу отримали омріяні новорічні подарунки.

Окрім волонтерів дитячі мрії допомагали втілювати викладачі нашої академії (зокрема, кафедр хірургії №1; медицини катастроф та військової медицини; мікробіології, вірусології та імунології; патологічної анатомії з секційним курсом; гігієни, екології та охорони праці в галузі; медичного коледжу), придбавши подарунки малюкам.