Ювілейна алея

8 квітня на території Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» була урочисто відкрита Ювілейна алея, присвячена визначній події – 95-річчю нашої академії.

Ректор академії професор Ждан Вячеслав Миколайович, перший проректор професор Бобирьов Віктор Миколайович та представник від випускників 2016 року Кононенко Сергій виголосили святкові промови.

На заході були присутні голова обласної державної адміністрації Головко Валерій Анатолійович та перший заступник голови обласної державної адміністрації Пісоцький Андрій Анатолійович. Вони підтримали чудову ініціативу ректора та студентства, а також поздоровили усіх зі славним ювілеєм нашої Альма матер.

Піснею «Українка-вишиванка» присутніх вітав народний аматорський  вокальний ансамбль «Мальви» (керівник Людмила Сидоренко).

У присутності адміністрації, викладачів, співробітників та студентів нашої академії, ректор ВДНЗУ «УМСА» професор Ждан Вячеслав Миколайович, разом із представниками ОДА та кращими випускниками – відмінниками навчання, урочисто заклав Ювілейну алею, яка довгі роки буде нагадуванням про найпрекрасніші дні студентського життя та неодмінно «кликати» у рідні стіни.