«Лікар – патріот, захисник України!»

Шановні співробітники, лікарі-інтерни та студенти академії!

12 жовтня 2016 року о 1500 - на передодні Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови пресвятої Богородиці у ВДНЗУ «УМСА» вперше відбудеться медико-патріотичний конкурс професійної майстерності «Лікар – патріот, захисник України!».

Сьогодні, в умовах неоголошеної війни на Сході нашої країни, висококваліфікована професійна допомога лікаря є життєво необхідною та надзвичайно важливою умовою для перемоги української армії.

Від навичок надання допомоги пораненому бійцю на полі бою та на всіх етапах його транспортування до лікарні залежить його життя.

Цей конкурс організований з метою покращення засвоєння професійних навичок лікарями-інтернами та студентами нашої академії.

Кращі з кращих лікарі-інтерни будуть змагатися в 4 конкурсах, де продемонструють навички з тактичної медицини, надання первинної медико-санітарної допомоги, професіоналізм та командну роботу медиків в екстремальних умовах.

Запрошуємо в аудиторію №5 підтримати конкурсантів лікарів-інтернів по наданню невідкладної допомоги в умовах, максимально наближених до реальних!

Організатори конкурсу:

Профспілковий комітет академії (комісія з питань по роботі з молоддю (доцент Дубровіна О.В., Микитенко А.О.).

Центр управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю академії (в.о. проректора з науково-педагогічної роботи та виховної роботи професор Похилько В.І.).

До складу організаційного комітету увійшли:

• Проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Скрипник І.М.);
  • Деканат післядипломної освіти лікарів-інтернів (декан, доцент Марченко А.В.);
  • Кафедра медицини катастроф та військової медицини (завідувач професор Шепітько К.В.);
  • Кафедра внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів (завідувач, професор Потяженко М.М.);
  • Кафедри анестезіології з інтенсивною терапією (доцент, д.м.н. Шкурупій Д.А.);
  • Кафедра дитячої хірургії з травматологією та ортопедією (завідувач, професор Ксьонз І.В.);
  • Відділ культурно-освітньої діяльності (голова Сидоренко Л.В.).