Парад «Полтава вишивана»

Вишиванка – символ здоров'я, краси, щасливої долі, родової пам'яті, любові і вірності. Українська вишита сорочка - національна святиня, своєрідний оберіг, який містить сакральні символи та захищає душу людину протягом усього її земного життя. Й досі побутує вислів «Народитися в сорочці» – бути щасливою й успішною людиною.

У 2012 році була започаткована традиція відзначати День міста парадом "Полтава вишивана".

Тому, не порошуючи традицій, 24 вересня під патронатом міського голови Олександра Мамая відбувся щорічний культурно-мистецький народний проект «Парад «Полтава вишивана».

Студенти і викладачі ВДНЗУ "УМСА" та медичного коледжу приєдналися до цього масового дійства. Разом з іншими учасниками пройшли святковою ходою від Соборного майдану до парку культури та відпочинку "Перемога", демонструючи свої вишукані та неповторні вишивані сорочки. Окрім цього, був представлений захопливий флешмоб та яскраві програми від наших чарівних колективів. Участь у параді взяло близько 200 студентів академії, які гаслом "У серці з Україною майбутні лікарі" довели свою любов і шану рідній державі. Кожен, хто вдягнув вишиванку та приєднався до великої родини патріотів продемонстрував усім, як він пишається своїм містом, своєю країною.