„Дебют першокурсника – 2016”

26 жовтня відбувся традиційний щорічний мультифестиваль „Дебют першокурсника – 2016”. У цей день на сцені вперше засяяли молоді таланти, які вражали своєю неповторністю усіх присутніх у святковій залі. Виступи наших учасників оцінювало вельмишановне журі, до складу якого входили: проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Похилько Валерій Іванович, декан медичного факультету №1 Рябушко Микола Миколайович, декан медичного факультету №2 Дельва Михайло Юрійович, заступник декана стоматологічного факультету Омельченко Олександр Євгенійович, декан факультету підготовки іноземних студентів Буря Лілія Володимирівна, начальник відділу культурно-освітньої діяльності Сидоренко Людмила Володимирівна, голова студентського парламенту Щербина Олександра та голова студентської профспілкової організації Пікуль Ольга.

Кожен номер був неповторним та оригінальним і заслуговував гучних оплесків, тому журі довгий час не могло визначитися з переможцями у номінаціях, а обрати найкращу команду „КВК” і зовсім не вдалося! Довгоочікуваним моментом для конкурсантів була сама церемонія нагородження.

Тож привітаємо цьогорічних переможців у номінаціях:
„Найкращий вокальний виступ” - Шаповал Анна,
„Найкращий танцювальний номер” - Ільїнська Софія та Пінчук Павло,
„Найкращий декламатор” - Бащеванжи Михайло,
„Найкраща пісня під супровід гітари” - Кріпак Олександра,
„Кращий вокально-інструментальний колектив" - колектив із Гани.
„Родзинкою” вечора стала Клейменова Владислава.

А найголовніший подарунок від ректора отримав Коськін Георгій. Знайомство з новими талантами пройшло з великим емоційним піднесенням і стало незабутнім святом не лише для першокурсників, а й для всієї Академії. Цей день запам'ятається нашим дебютантам на все життя! Бажаємо їм успіхів, творчого натхнення, нових та креативних ідей, блискучих перемог і всього найкращого!

Окрему вдячність у підтримці та організації мультифестивалю висловлюємо ректору академії Ждану Вячеславу Миколайовичу, адміністрації академії, нашим чудовим членам журі, студентському активу ВДНЗУ „УМСА” та співочим і танцювальним колективам.