відбулося засідання вченої ради і трудового колективу академії

30 серпня 2016 року у ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відбулося засідання вченої ради і трудового колективу академії. Засідання розпочав ректор академії, професор Ждан В.М., який привітав із ювілеєм Ткаченка П.І. – завідувача кафедри дитячої хірургічної стоматології з пропедевтикою хірургічної стоматології та вручив почесну грамоту Полтавської облдержадміністрації Соннику Є.Г. – професору кафедри урології. Згодом присутні заслухали звіт ректора перед трудовим колективом за 2015 – 2016 навчальний рік, а також про першочергові завдання у напрямі поліпшення підготовки спеціалістів у 2016 – 2017 навчальному році. Ректор наголосив, що пріоритетним завданням для колективу академіє є навчальний процес, науково-дослідна діяльність та лікувально-консультативна робота. Особливу увагу Вячеслав Миколайович звернув на питання міжнародного наукового співробітництва й необхідності його подальшого розвитку. У ході виступу ректора були відзначені здобутки у науковій, навчальній, культурно-масовій роботі академії. Професор Ждан В.М. подякував Ставицькій Н.І. за плідну діяльність на посаді проректора з науково-педагогічної роботи і гуманітарної освіти і представив нового в. о. проректора на цій посаді – Похилька В.І., який презентував план виховної роботи новоствореного Центру управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю на 2016 – 2017 навчальний рік.