До 10-річного ювілею кафедри проведений «Брейн-ринг з пропедевтики хірургічної стоматології»

21 листопада 2016 о 16.30 в аудиторії №5 для студентів 3,4 та 5 курсів стоматологічного факультету був проведений «Брейн-ринг з пропедевтики хірургічної стоматології», присвячений 95-річчю академії та 10-річному ювілею кафедри дитячої хірургічної стоматології з пропедевтикою хірургічної стоматології ВДНЗУ «УМСА» (завідувач кафедри – д.мед.н., професор Ткаченко П.І.).

З такими чудовими святами присутніх особисто привітав ректор Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор Ждан Вячеслав Миколайович.

У свій ювілей колектив кафедри провів брейн-ринг для студентів академії завдяки підтримці: ректора ВДНЗУ «УМСА», заслуженого лікаря України, професора Ждана В.М., проректора з виховної роботи, проф. Похилька В.І., профспілкового комітету академії (голова доц. Борисова З.О., заступник к.мед.н. Микитенко А.О.), декана факультету підготовки іноземних студентів, доц. Бурі Л.В., декана стоматологічного факультету, доц. Сидорової А.І., голови комісії по роботі з молоддю, доц. Дубровіної О.В. Брейн-ринг був підготовлений спільно з викладачами кафедр: експериментальної та клінічної фармакології з клінічною імунологією та алергологією (завідувач проф. Бобирьов В.М.), анатомії людини (завідувач проф. Шерстюк О.О.), медицини катастроф та військової медицини (завідувач доц. Шепітько К.В.), внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів зі шкірними та венеричними захворюваннями (завідувач проф. Потяженко М.М.), анестезіології з інтенсивною терапією (завідувач проф. Сонник Е.Г.). Не залишились осторонь: РВВ (начальник Моргун В.М.), відділ культурно-освітньої діяльності (начальник Сидоренко Л.В.), ТЗН (начальник Бутович М.І.), студентський парламент (голова Щербина О.) та НТС (голова Левицький Г.).

Спонсорами брейн-рингу стала компанія ТОВ «КРИСТАЛ ФАРМА» CRYSTAL Farma LLC з м. Одеси.

У цьому заході взяло участь 7 команд по 5 студентів в кожній, з 3, 4, 5 курсів стоматологічного факультету та 4 курсу факультету підготовки іноземних студентів, які забажали перевірити свої знання та показати на що вони варті. Це команди: «Luxatio», «Doctor Dent+», «Панацея», «Галопом по хір.стому», «Lege artis», «ЛІМІТ», а також команда дівчат «НОВО-КАЇН».

У всіх 3-х конкурсах за балами лідирувала команда «Lege artis» (капітан Джумаєв В., склад команди – студенти 3 курсу стомат. ф-ту та 4 курсу ф-ту з підготовки іноземних студентів: Скрипник М., Степанченко І., Моренко М., Кадиров Н.), яка стала переможцем «Брейн-рингу з пропедевтики хірургічної стоматології». Друге місце виборола команда «Doctor Dent+» (капітан Стаднік І., склад команди – студенти 3,4,5 курсів: Тіщенко Д., Щербіна І., Шишлевський А., Натолочний В.) і третє місце зайняла команда дівчат «НОВО-КАЇН» (капітан Мілявська Ю., склад команди – студенти 4 курсу: Борисова Ю., Видайко А., Чорна Л., Цинцовська О.).

Наші команди у запеклій боротьбі взяли участь у 3-х цікавих та насичених конкурсах, яку оцінювали судді-доценти: Шепітько К.В., Настрога Т.В., Люлька Н.О., Шумейко О.Г., Чечотіна С.Ю., Островська Г.Ю., Резвіна К.Ю., Колісник І.А., Тихонова О.О., Островська Г.Ю., Дубровіна О.В., Панькевич А.І., Гоголь А.М. та старший викладач Рогуля В.О.

Глядачів привітали зі святом академії та міжнародним «Днем студента» А.Безкоровайна, К.Алєксєєнко чарівними піснями та М.Скрипник із Т.Закорчменна виконанням палкого танцю.

Професори Ткаченко П.І., Рибалов О.В., доценти Буря Л.В., Нечепаєва Л.В., Лохматова Н.М., Дубровіна О.В., Білоконь С.О., Резвіна К.Ю. нагородили переможців брейн-рингу дипломами, солодощами та підручниками, що видані викладачами кафедри.

Учасники брейн-рингу пройшли усі випробовування, показали свої знання та довели, що будуть успішними лікарями-стоматологами!

Шановний Павле Івановичу, від ректорату, адміністрації, викладачів та студентів академії вітаємо колектив Вашої кафедри з ювілеєм. Бажаємо Вам та її викладачам міцного здоров’я, творчого натхнення та талановитих учнів. Вам є чим пишатися!

Більше про кафедру: http://www.umsa.edu.ua/kaf_dithirstom.html

Організаційний комітет