DANCE BATTLE - 2016

У ВДНЗУ «УМСА» стартував перший командний танцювальний конкурс – «DANCE BATTLE». Студенти академії мали змогу показати свою майстерність та креативність, їх нестримний запал підкорив кожного глядача!

Справжні цінителі мистецтва танцю зібралися у великому залі для того, щоб підтримати учасників, вселити у них віру в себе, у свої здібності.

При виборі переможців журі оцінювало учасників за наступними критеріями: артистизм, робота в команді, оригінальність стилю, музикальність, майстерність техніки виконання. Переможцями нашого першого найтанцювальнішого проекту стала команда «Hustle crew» на чолі зі студенткою 5 курсу медичного факультету Сербіненко Оленою. А приз глядацьких симпатій отримала команда «Кавказькі полонянки», капітаном якої є Андамові Андам, студент медичного коледжу. В конкурсі імпровізації перемогла команда «3D», капітаном якої виступила студентка 3 курсу медичного факультету Гусак Анастасія.

Команди були нагороджені у номінаціях:

«Найкраща техніка виконання» – команда «LIKE», капітан Ольховик Катерина;

«Найкраща командна робота» – «Hustle crew», капітан Сербіненко Олена;

«Найкреативніша команда» – «Кавказькі полонянки», капітан Андамові Андам;

«Найартистичніша команда» – «3D», капітан Гусак Анастасія.

Подарунками для всіх учасників стали симпатія та підтримка прихильників, а також дипломи та солодкі призи від студентського профкому нашої академії, які щиро вдячні всім, хто був із ними на цьому шоу, допомагав в організації та прийшов підтримати команди.

Глядачі отримали задоволення, позитивні емоції та поринули в атмосферу танцю. Відтепер «DANCE BATTLE» стане традиційним у нашій академії. А тих, у кого є велике бажання показати свою майстерність, навчитися танцювати так, як наші команди, чекаємо у наступному році! Адже у «DANCE BATTLE - 2017» буде ще більше драйву та безліч сюрпризів!

Танцювальний батл – чудовий шанс розвиватися та вивчати нові направлення танцю, удосконалювати танцювальні вміння, виражати свої емоції, знайти друзів по духу та взяти участь у протистоянні стилів!