До Дня захисника України та Дня українського козацтва

До Дня захисника України та Дня українського козацтва 13 жовтня 2016 року кафедрою внутрішньої медицини №1 (завідувач – професор Скрипник Ігор Миколайович) була проведена зустріч студентів 12, 13, 14 та 15 груп IV курсу медичного факультету №1 з корифеєм нашої медицини, ветераном Другої світової війни, нагородженим 5 бойовими орденами і 25 медалями, підполковником медичної служби у відставці, професором кафедри внутрішньої медицини №1, доктором медичних наук, почесним академіком ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» Максимом Андрійовичем ДУДЧЕНКО.

Шановний ветеран поздоровив усіх присутніх зі святами та цікаво розповів про історію українського козацтва та української армії, її формування й могутність у роки Першої та Другої світових війн. Також під час зустрічі Максим Андрійович поділився спогадами про страшні роки Другої Світової, згадував важливі події та дати в історії війни і наголошував на необхідності любові до рідної країни та готовності захистити її у будь-який час. Наприкінці професор побажав усім миру, щастя, всебічного розвитку та процвітання.

Студенти із захопленням слухали розповідь легендарної особистості та висловили щиру подяку професору Дудченко М.А.