Міжнародний день волонтерів

5 грудня вся світова громадськість відзначає Міжнародний день волонтерів, установлений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих та інших організацій у розвитку суспільства.

Генеральний секретар ООН у своїх щорічних посланнях із нагоди Дня волонтерів високо оцінює їхню роль і значення незалежно від того, якою діяльністю вони займаються та закликає уряди створювати більше можливостей для добровольців в ім'я розвитку.

Не залишились осторонь цього свята і волонтерські загони нашої академії. Волонтерський загін «Єдність» (керівник загону - Заяць Юлія, студ. мед.факультету № 1) отримав перемогу в міському щорічному конкурсі «Волонтер року» в номінації «Кращий волонтерський загін у сфері охорони здоров'я» та нагороджений дипломом Полтавської міської ради. За вагомий внесок у розвиток волонтерської діяльності в Полтавському регіоні загін відзначено Подякою управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації. Кращими волонтерами загону визнано студентів медичного факультету № 1 Помилоя Олександра (відзначено грамотою Полтавської міської ради) та Школьного Вадима (нагороджено грамотою Полтавської обласної державної адміністрації).

Волонтерський загін медичного коледжу «Турбота» (керівник загону - Самойленко Анна, студентка мед.коледжу) нагороджено Подякою управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток волонтерської діяльності в Полтавському регіоні та співпрацю в рамках обласного волонтерського проекту «Простір добра», кращою волонтеркою загону визнано Анну Самойленко, яка також нагороджена Подякою Полтавської обласної державної адміністрації.

Волонтерський загін СП "У ритмі молоді"(керівник загону - Островський Андрій, студ.мед.факультету № 1) здобув перемогу в номінації "Кращий волонтерський загін у сфері роботи з дітьми пільгових категорій" та отримав відзнаку Полтавської міської ради.

Незважаючи на святковий день, волонтери загону «Єдність» здійснювали волонтерську підтримку Першого обласного форуму волонтерів «Місія – волонтер!», що проходив у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя.

У заході взяли участь народний депутат України Юрій Бублик, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, голова Громадської ради при ОДА Володимир Голуб, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вадим Штефан, представники духовенства та волонтери Полтавщини.

У форумі взяли участь понад 600 представників регіональних та обласних волонтерських організацій області.

Урочиста частина була присвячена представленню волонтерських організацій, підведенню підсумків їхньої нелегкої, але дуже важливої роботи.