3 грудня стартував щорічний благодійний проект «Ялинка Янголів», який вже 13 рік поспіль проходить у нашому місті.

Відкриття проекту відбулося о 12.00 у ТРЦ «Київ». Студенти медичного факультету №1 Ваценко Анастасія, Коськін Георгій, Бузало Алла, Семеренко Анна підготували урочисту презентацію заходу, який здійснює мрії дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт, ВІЛ-інфікованих, онкохворих та дітей-інвалідів, дітей, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків та дітей зі шкіл-інтернатів міста.

Проект організовано Полтавською обласною благодійною організацією «Реабілітаційний центр «Вихід Є» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Волонтерами виступають студенти загону «Єдність» ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» (керівник загону – Юлія Заяць, відповідальна за напрям «Ялинка янголів» – Ірина Абрамова).

Діти писали свої новорічні побажання на паперових янголятах, які волонтери зібрали та розмістили на «Ялинці Янголів», що вже з 3 грудня 2016 року будуть розташовані щовихідних (3, 4, 10, 11, 17, 18, 24, 25 грудня 2016 року) з 10.00 по 18.00 у ТРЦ «Київ».

Кожен мешканець Полтави може на мить відчути себе в ролі Діда Мороза, обрати собі янгола з бажанням дитини та принести омріяний подарунок.

Діти, які беруть участь у проекті (близько 400 осіб):

– діти (1-4 класів) Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №1 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради;

– діти (дошкільнята та 1-4 класів) Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №2 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради;

– діти-вихованці КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради;

– діти з ДБСТ та прийомних сімей;

– діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків;

– діти-інваліди з Андріївської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат для дітей, які потребують фізичного та розумового розвитку;

– діти-пацієнти онкогематологічного відділення дитячої міської клінічної лікарні м. Полтави.

Всі громадяни, які взяли участь в акції, отримають у подарунок тематичну ялинкову прикрасу.

Наші студенти-волонтери допомагали дітям виготовляти янголят щосуботи і щонеділі чергують у ТРЦ «КИЇВ».