3 листопада 2016 року в приміщенні музею кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії з пластичною та реконструктивною хірургією голови та шиї, за підтримки деканату факультету підготовки іноземних студентів, відбулося урочисте нагородження студентів-іноземців англомовної форми навчання за високі рейтингові показники з дисципліни «Хірургічна стоматологія». З вітальним словом виступили завідувач кафедри професор Аветіков Давид Соломонович та декан факультету підготовки іноземних студентів доцент Буря Лілія Володимирівна. Під час виступу було наголошено на підвищенні якості навчання іноземних студентів, зокрема, англомовної форми навчання. Серед них, за даними викладачів кафедри, було виділено 4 студента, що на сьогодні мають найвищі рейтингові показники. Дипломи за високий рейтинг навчання та цінні подарунки отримали студенти 5-го курсу: Abdulrazzaq Ibrahim Imad, Al Sulaihi Mohammed, Al Rubaye Tareq Zeyad та Mahdi Alibabaei.

Нагороджені студенти разом із співробітниками деканату факультету підготовки іноземних студентів та співробітниками кафедри, які проводять навчання англійською мовою: доцент Буря Л.В., доцент Прилуцький О.К., професор Аветіков Д.С., доцент Локес К.П., доцент Скікевич М.Г., асистент Іваницька О.С., асистент Айперт В.В.