«Моя перша пломба»

12 березня в стінах нашої Alma mater проводився стоматологічний конкурс з символічною назвою «Моя перша пломба». Цей захід, організований та реалізований кафедрою пропедевтики терапевтичної стоматології за підтримки деканату факультету підготовки іноземних студентів, став важливим моментом у житті студентів-стоматологів ІІІ курсу, які відважилися спробувати себе в якості лікарів терапевтичного профілю.

Разом з конкурсами викладачі кафедри знайомили всіх присутніх із стоматологічними інструментами, розповіли цікаві факти з практики та про деякі тонкощі цієї нелегкої справи.

«Я відкрила для себе і незнайомі раніше інструменти, й історичні факти, мала змогу дізнатись про свої помилки та пізнати шляхи самовдосконалення!», – описала свої враження одна з учасниць конкурсу – Вікторія Петрукович.

Переможцями конкурсу стали студенти ІІІ курсу 35 групи факультету підготовки іноземних студентів Джумаєв Вепа та Кадиров Нуретдін, які з переважною кількістю балів посіли 1 місце.

Друге місце зайняли Жуковська Дарина та Головко Олексій, а третє посіла Гусєва Оксана.

Переможці отримали дипломи та оригінальні призи від організаторів конкурсу.

В подальшому сподіваємось на проведення інших, не менш цікавих конкурсів, які роблять студентське життя яскравим!