До 95-річчя ВДНЗУ «УМСА» співробітниками кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією проведено інформаційно-виховні години для студентів 5-го та 6-го курсів, лікарів-інтернів різних фахів, присвячені видатному інфекціоністу, нашому земляку – Руднєву Г.П.

Руднєв Георгій Павлович (1899 - 1970) – видатний вітчизняний інфекціоніст. Народився у м. Полтава 6 вересня 1899 року в сім’ї фармацевта. У 1923 році закінчив медичний факультет Донського університету. З 1934 року працював в Дагестанському медичному інституті, де був першим організатором і завідувачем кафедрою пропедевтики внутрішніх хвороб, а в подальшому заснував кафедру інфекційних хвороб. З 1944 року очолював кафедру інфекційних хвороб Центрального інституту удосконалення лікарів (м. Москва). Основними напрямками науково-дослідної діяльності вченого було вивчення низки нозологій: бруцельозу, туляремії, сибірки, чуми, холери тощо. Руднєв Г.П. є автором понад 150 наукових праць, в тому числі монографій і посібників з інфекційних хвороб. Під його керівництвом захищено близько 60 дисертацій, в тому числі 20 докторських.