«Healthy teeth – healthy body»

7 квітня 2016 року викладач кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Ефендієва Світлана Миколаївна та старший викладач Мелащенко Марина Петрівна, в рамках Плану заходів з реалізації на території області у 2016 році Року англійської мови в Україні, влаштували зустріч студентам 1 курсу 17 групи стоматологічного факультету ВДНЗУ «УМСА» з вихованцями Полтавського дошкільного навчального закладу №12 «Ведмежатко».

Метою виховного заходу «Healthy teeth – healthy body» було навчити дітей правильно та систематично чистити зуби, запобігати хворобам ротової порожнини, підвищити обізнаність про те, які продукти є безпечними для здоров’я зубів, а вживання яких слід уникати, засвоїти терміни: «dentist», «tooth», «toothbrush», «toothpaste», «floss».

Окрім цього, діти спробували чистити зуби на пластиковій моделі щелепи, подивилися навчальний мультик англійською мовою про правильний догляд за ротовою порожниною, призначення зубної щітки, флосу та ополіскувача, грали в дидактичні ігри: «Логічний ланцюжок», «Пазли», «Тактильні доріжки», «Корисні та шкідливі продукти».