13 квітня 2016 року кафедра іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією ВДНЗУ «УМСА», в рамках Плану заходів з реалізації на території області у 2016 році Року англійської мови в Україні, організувала й провела відкритий урок, присвячений Дню Землі, що відзначається щорічно у всьому світі, для учнів 7 класу Полтавської гімназії №31. Захід був проведений викладачем кафедри Варданян Анаіт Оганесівною спільно зі стипендіатом програми «English Language Fellow» Лізою Вайсс. До заходу також долучилися студенти 12 групи І курсу медичного факультету №1 (Курганська Анна, Скороход Євгенія, Шкодіна Анастасія), які розповіли школярам про історію свята, його мету, види забруднення довкілля та шляхи їх попередження.

Учні дізналися багато цікавих фактів про День Землі. Вони мали змогу сформулювати власні пропозиції щодо збереження навколишнього середовища. Найщиріший відгук у дітей викликало прослуховування знаменитої пісні Майкла Джексона «Earth Song» та можливість виявити творчі здібності, зобразивши на папері враження від почутого. Після цього учні репрезентували свої роботи, в яких вони намагалися пояснити, чому нам потрібно докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому.

Викладачі Полтавської гімназії №31 подякували за інформативний та цікавий захід.