День Європи в Україні

Згідно з Планом заходів з реалізації на території області у 2016 році Року англійської мови в Україні 19 травня 2016 р. викладачами кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Коломійцем Б.С., Лисанець Ю.В. та Ефендієвою С.М. було організовано і проведено виховний захід для студентів І-ІІ курсів ВДНЗУ «УМСА», присвячений Дню Європи в Україні та 95-річчю академії.

Студенти мали змогу дізнатися про форми управління сучасними заморськими територіями, їх місце розташування та приналежність тій чи іншій європейській країні, брали активну участь у позначенні цих територій на мапі світу відповідними прапорами-маркерами, перекладали та намагалися зрозуміти значення девізів країн Європи і пропонували свої цікаві варіанти девізу для рідної України.

Майбутні лікарі підготували доповіді про відкриття, технічні та наукові досягнення, що подарували світу європейці.

Однією з найцікавіших була доповідь студента І курсу 3 групи медичного факультету №1 Бєляєва Ігоря про історію відкриття Австралії європейцями, її населення та державний устрій.

Традиційно студенти взяли участь в оформленні аудиторій і рекреацій кафедри яскравими інформаційними та ілюстративними матеріалами.