Виставка флоромозаїчних панно

3 березня 2016 р. завідувачка кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Бєляєва Олена Миколаївна та старший викладач Мелащенко Марина Петрівна організували відвідування студентами І та ІІ курсу медичного факультету №1 виставки флоромозаїчних панно заслуженого майстра народної творчості України Ольги Літус у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені М. Ярошенка.

Свої роботи майстриня презентувала на 26 виставках у Полтаві, Києві та Берліні. Представлена експозиція присвячена 202-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Аналогів полотен Ольги Літус у світі немає. Свої роботи вона створює із насіння рослин, які ростуть на Полтавщині. Зокрема, насіння та кісточки аличі, слив, винограду, калини, вишень, гінко білоби, абрикос, огірків, динь, обліпихи, зерно пшениці, гречки та проса.

Загалом, жінка вже виготовила понад сотню картин у флорoмозаїчному стилі. Це, переважно, композиції квітів, птахи, риби, національна символіка.

Студенти-медики із захопленням сприйняли можливість розширити свій світогляд, завітавши на виставку і дізнавшись про рідкісне митецтво флоромозаїки.