Х Міжнароднa Інтернет-Олімпіадa «Латинська мова та основи медичної термінології»

20 травня 2016 року на базі кафедри анатомії людини Інституту медицини, екології і фізичної культури Ульянівського державного університету відбулись урочисті заходи з нагоди ювілейної Х Міжнародної Інтернет-Олімпіади з навчальної дисципліни «Латинська мова та основи медичної термінології». У якості почесного гостя і викладача, котрий підготував 18 переможців цієї олімпіади, було запрошено завідувачку кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією ВДНЗУ «УМСА» Бєляєву Олену Миколаївну.

У Х Міжнародній Інтернет-Олімпіаді з латинської мови і основ медичної термінології вибороли перші місця студенти ВДНЗУ «УМСА»: Автенюк Людмила (ІІ курс, 22 група, медичний факультет №2), Бєляєв Ігор (І курс, 3 група, медичний факультет №1) і Давітян Давид (І курс, 6 група, стоматологічний факультет).

Вітаємо переможців та їх керівника, завідувачку кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією ВДНЗУ «УМСА» Бєляєву Олену Миколаївну!

БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!!!