заходи присвячені Року англійської мови

На кафедрі іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією тривають заходи, присвячені Року англійської мови в Україні. 23 квітня в світі відзначається день народження В. Шекспіра – найвидатнішого англійського драматурга всіх часів, автора принаймні 17 комедій, 10 хронік, 11 трагедій, 5 поем і циклу з 154 сонетів, який оголошено ООН Міжнародним днем англійської мови.

19 – 20 квітня 2016 року з метою популяризації іншомовної освіти серед студентів медиків, старший викладач Мелащенко Марина Петрівна і викладач Ефендієва Світлана Миколаївна організували виставку студентських плакатів та провели літературний вечір зі студентами 29 групи 1 курсу медичного факультету №1, присвячених дню народження видатного англійського драматурга Єлизаветинської епохи Вільяма Шекспіра під гаслом «Рік Шекспіра: 400 років без класика ? Semper vivus».

Метою даного заходу було вшанування пам’яті Вільяма Шекспіра, ознайомлення з життям і творчістю великого поета, деякими його сонетами в оригіналі і перекладах Маршака, Фінкеля, Пастернака, розвивати у студентів інтерес до мови та країн англомовного світу, виховувати любов до поезії, розширити та активізувати лексичний запас студентів, навчити їх декламувати англійську поезію.

Вечір був побудований у формі спілкування студентів за круглим столом. У ході зустрічі вони мали змогу більше дізнатися про творчість В. Шекспіра, читали та слухали сонети англійською мовою, дивилися презентації. Упродовж вечора лунали вірші студентів, присвячені його творчості. Весело і невимушено пройшла ця зустріч. Усі присутні отримали багато гарних вражень та позитиву.