Академія і Ентоні Робінсон

Днями британським лектором Ентоні Робінсоном було проведено майстер-клас для викладачів кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією. Під час зустрічі було обговорено проблеми викладання латинської мови в англомовному середовищі, особливості вимови англізованих форм латинських терміноелементів, діалектне розмаїття сучасної англійської мови, відмінності у вживанні медичних термінів у Великобританії та США. Завідувачка кафедри, доц., к.пед.н. Бєляєва О.М., разом із викладачами дисциплін «Латинська мова та медична термінологія», «Англійська мова» та «Англійська мова за професійним спрямуванням» долучилися до продуктивної дискусії щодо шляхів оптимізації навчального процесу в умовах поглиблення інтеграційних процесів та набуття англійською мовою статусу lingua franca.

Також Ентоні Робінсон провів захоплюючу лекцію для аспірантів ВДНЗУ «УМСА». Під час зустрічі аспіранти мали змогу ознайомитися з особливостями наукового стилю в сучасній англійській мові, а також дізнатися про найважливіші етапи підготовки наукових статей для публікації у міжнародних виданнях.