21 жовтня 2016 року завідувачкою кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією доц. Бєляєвою Оленою Миколаївною було проведено виховний захід зі студентами першого курсу 13 групи медичного факультету № 1 і 9 та 10 груп стоматологічного факультету. Гостями заходу стали Віра Носенко, поетеса, голова Канівської організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка, лауреат Всеукраїнського поетичного конкурсу імені Максима Рильського та ХVII Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання» і Катерина Калініченко, полтавська поетеса, майстер човникового мережива – фріволіте, співачка, лауреат ХІII і ХV Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання», а також член спілки журналістів Полтавщини Лідія Черпакова.

Студенти мали змогу послухати як патріотичні, так і ліричні твори у виконанні авторів, а також побачити роботи, виконані у техніці фріволіте. Наостанок автори передали у дар кафедрі збірки «Моє джерело», «Джерелиця», «Душа живе в серці України», які колективом кафедри було вирішено передати у фонд бібліотеки академії для того, щоб якомога більша кількість студентів мала змогу ознайомитися з поетичним доробком авторів.

Лідія Черпакова як співорганізатор конкурсу запросила студентів, які мають поетичний дар, взяти участь у наступному, ХVIIІ Загальнонаціональному конкурсі «Українська мова – мова єднання».