Урок мужності

На медичному факультеті №1 до Дня Гідності та Свободи відбувся ряд заходів. Студенти 1 курсу в читальній залі бібліотеки академії провели виховну годину «Урок мужності», присвячену пам’яті Героя-медика Ігоря Зінича, який загинув 20 січня в 2015 року в терміналі Донецького аеропорту, загинув, виконуючи свій професійний обов'язок, рятуючи поранених, нехтуючи власною безпекою, проявляючи неабияку мужність, героїзм і відвагу.

Альбіна Шийка, Олена Марчук, Георгій Коськін нагадали про найгероїчніші події останніх років – оборону Донецького аеропорту та розповіли про мужність і відвагу відчайдушного медика, який врятував не одне життя, а своє зберегти не зміг.

Кафедра гігієни, екології та охорони праці в галузі в рамках проекту «Герої нашого часу» провела зустріч із учасником АТО, фахівцем Центру патріотичного виховання та підтримки громадських ініціатив молоді Обласного молодіжного центру Георгієм Сьоміним.

Георгій розповів присутнім про даний проект та представив презентацію, присвячену подіям Майдану та війни на сході України, що повернули присутніх до подій 2014 року та провели паралель із сучасністю. Були розглянуті поняття «кіборги», «АТО», «українська нація», «мова», фото і відео-матеріали, які демонстрували російський окупаційний контингент на Сході нашої країни, зону проведення АТО за увесь період, внутрішній і зовнішній фронти та переконливо запевнили, що об'єднані зусилля українського народу, добровольчих батальйонів та Збройних сил України зупинили і продовжують стримувати російську агресію.

Г. Сьомін також поділився власними спогадами і враженнями від перебування у зоні бойових дій, розповів про оборону Донецького аеропорту та історії тих, хто був там – справжніх героїв, патріотів своєї Батьківщини, які люблять свій народ, його історію, культуру та ціною власного життя і здоров’я відстоюють свободу України.

Зацікавила студентів і розповідь про організацію ПОО ВГО «Сокіл», головою якої є Георгій Сьомін, її завдання, цілі діяльності, багаторічну боротьбу за Україну та сучасний етап розвитку.

Усі присутні на зустрічі з цікавістю слухали виступ та щиро подякували Георгію за мужність, відвагу і таку відчайдушну боротьбу за Україну.