тиждень ЦМК

З 25 по 29 квітня у медичному коледжі академії проходив тиждень ЦМК природничо-наукових дисциплін, метою якого було розвивати у студентів інтерес до дисциплін циклу, логічне мислення, самостійність та підвищення рівня екологічної культури.

25 квітня була проведена екскурсія до ПНПУ ім. В.Г. Короленка та обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Студенти відвідали музей еволюційної зоології, тераріум, віваріум, ботанічні теплиці, живий куточок диких та свійських тварин (відповідальний викладач біології Бажан Є.А.).

До 30 річниці аварії на ЧАЕС, 26 квітня, в Полтавській міській бібліотеці (філіал №5) було проведено зустріч студентів коледжу з учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, заступником головного лікаря з хірургічної роботи ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського – Олійником Олександром Григоровичем та тележурналістом телерадіокомпанії «ЛТАВА» – Дряпаком Володимиром Васильовичем, який напередодні побував на місці трагедії та поділився враженнями від цієї поїздки. Присутнім була запропонована прем’єра документального фільму «Чорнобиль ми не забули про тебе», знятого журналістами телерадіокомпанії «ЛТАВА». (відповідальна голова ЦМК Деміденкова Г.Г.).

Питанням захисту навколишнього середовища, ролі людини у збереженні екосистем та біосфери в цілому була присвячена вікторина «Екологічний ерудит», яка відбулася 27 квітня між майбутніми медичними сестрами, зубними техніками та фармацевтами (відповідальна викладач основ екології, заст. директора Біланова Л.П.)

28 квітня відбувся захід «Зелені скарби на підвіконні». Студенти демонстрували результати своєї дослідницької роботи, пов’язаної з вирощуванням, доглядом за кімнатними рослинами, а також представили мультимедійні презентації, в яких були висвітлені лікувальні властивості цих рослин та цікаві історичні факти їх походження (відповідальна викладач фармакогнозії Атаунех Х.Е.)

Завершився тиждень виставкою творчих робіт викладачів та студентів «Великодній кошик», яка створила атмосферу справжнього свята та відчуття радості наближення світлого свята Великодня!