Тридцяті роковини аварії на Чорнобильській АЕС

Тридцяті роковини наймасштабнішої світової екологічної катастрофи за всю історію людства – аварії на Чорнобильській АЕС – у медичному коледжі академії відзначили проведенням цілого ряду заходів.

Для студентів та викладачів був організований перегляд відеофільмів про ліквідацію наслідків вибуху четвертого реактора ЧАЕС для кращої візуалізації та усвідомлення тих подій.

Відбулася зустріч студентського та педагогічного колективів із учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, заступником головного лікаря з хірургічної роботи ПОКЛ імені М.В. Скліфосовського Олійником Олександром Григоровичем, який розповів про ті страшні дні та героїзм простих людей, що намагалися хоча б зменшити ризик радіаційного забруднення України та й усього світу. У ході бесіди тележурналістом ОДТРК «Лтава» Дряпаком Володимиром Васильовичем був презентований відеофільм «Чорнобиль, ми пам'ятаємо про тебе», який справив незабутнє враження на всіх присутніх.

Традиційно було проведено інтелектуальну вікторину «Екологічний ерудит», яка цьогоріч присвячена трагічному «ювілею» Чорнобиля, де студентські команди всіх спеціальностей та відділень коледжу мали можливість позмагатися у сфері екологічної проблематики та підвищити свій рівень знань з екології.

Усі ці заходи мали єдину мету ? усвідомлення людьми небезпеки від екологічних катастроф та збереження природного балансу, що особливо актуально сьогодні як для України, так і для світу у цілому.