Обласна науково-практична конференція «Актуальні питання стоматології дитячого віку»

1 грудня 2016 року в аудиторії №5 ВДНЗУ «УМСА» відбулась обласна науково-практична конференція «Актуальні питання стоматології дитячого віку». В роботі конференції взяли участь лікарі-стоматологи дитячі нашого міста та області, лікарі-інтерни та лікарі-курсанти-стоматологи, викладачі кафедр академії.

Відкрила конференцію Клименкова Л.І. – головний лікар МДКСП, обласний позаштатний дитячий стоматолог.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, доктор медичних наук, професор Скрипник І.М.

Святковим моментом стало нагородження призерів Першого обласного конкурсу професійної майстерності серед дитячих лікарів-стоматологів «Кращий профілактист», запровадженого кафедрою дитячої стоматології факультету післядипломної освіти. Переможцями конкурсу стали: Бойчук Ольга – лікар-стоматолог клініки Dental-Studio, м.Кременчук, Бокова Ольга – лікар-стоматолог стоматологічної клініки Довіра, м.Полтава, Дорошенко Євгенія – лікар-стоматолог дитячої клінічної стоматологічної поліклініки, м.Полтава.

Переможці були нагороджені Почесними грамотами Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, Дипломами від ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» та цінними подарунками від кафедри. У нагородженні переможців та у роботі конференції взяла участь фундатор конкурсу доцент Павленко Людмила Григорівна.

Кафедрами дитячої хірургічної стоматології з пропедевтикою хірургічної стоматології, ортодонтії, дитячої терапевтичної стоматології з профілактикою стоматологічних захворювань, дитячої стоматології факультету післядипломної освіти було представлено 7 усних доповідей з актуальних питань дитячої стоматології та профілактики, що викликали неабиякий інтерес та зацікавленість аудиторії.