Науково-практична конференція з міжнародною участю «Зустріч професіоналів: неонатологія»

2 грудня 2016 року в м. Києві відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Зустріч професіоналів: неонатологія».

В рамках конференції були висвітлені сучасні технології покращення надання медичної допомоги новонародженим, що народилися передчасно, розглянуті нові підходи до профілактики діагностики, фармакотерапії перинатальної патології в неонатології. Також було обговорено сучасні можливості моніторингу центральної нервової системи недоношених і доношених новонароджених (амплітудно-інтегрована ЕЕГ; інфрачервона спектроскопія; УЗД; МРТ) та профілактика ураження головного мозку у недоношених новонароджених.

У роботі конференції взяли участь провідні фахівці з Нідерландів та України, які представили програмні доповіді з актуальних питань неонатології.

У роботі конференції взяв участь і виступив з доповіддю «Асфіксія новонароджених: новий погляд на стару проблему» завідувач кафедри педіатрії №1 з пропедевтикою та неонатологією ВДНЗУ «УМСА», д.мед.н., професор Похилько Валерій Іванович.