Відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання діагностики, лікування та профілактики коморбідної патології в медичній практиці». Конференція була організована Департаментом охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації, ВДНЗ України «Українська медична стоматологічна академія», Товариством неврологів Полтавської області, Товариством педіатрів Полтавської області, Полтавською обласною громадською організацією «Асоціація лікарів сімейної медицини» та проводилася в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя.

Президія була представлена начальником департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Лисаком Віктором Петровичем, ректором ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», доктором медичних наук, професором, завідувачем кафедри сімейної медицини і терапії, президентом Полтавської обласної громадської організації «Асоціація лікарів сімейної медицини» Жданом Вячеславом Миколайовичем; доктором медичних наук, професором, завідувачкою кафедри педіатрії №2 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» Крючко Тетяною Олександрівною та доктором медичних наук, професором, завідувачкою кафедри нервових хвороб з нейрохірургією та медичною генетикою ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» Литвиненко Наталією Володимирівно.

Після заходу всі учасники були запрошені на перегляд вистави «Сватання на Гончарівці».