«НОВІ МЕДИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПЕДІАТРІЇ ТА СІМЕЙНІЙ МЕДИЦИНІ»

14-15 квітня 2016 року у м. Одеса відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю присвячена пам’яті академіка Б. Я. Резника «НОВІ МЕДИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПЕДІАТРІЇ ТА СІМЕЙНІЙ МЕДИЦИНІ».

У роботі конференції взяли участь і виступили завідувачі кафедр педіатрії №2 та педіатрії №1 з пропедевтикою та неонатологією Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», професори, д. мед. н. Крючко Тетяна Олександрівна та Похилько Валерій Іванович з доповідями:

«Питання безпеки антибактеріальної терапії у дітей» (Крючко Т.О.).

«Гострі респіраторні вірусні інфекції: профілактика ускладнень і летальності» (Крючко Т.О.).

«Антилейкотриєнові препарати в лікувальних протоколах бронхіальної астми у дітей» (Крючко Т.О.).

«Рекурентна респіраторна патологія у дітей: профілактика та лікування» (Крючко Т.О., Кушнарьова Т.В., Остапенко В.П., Коленко І.О.).

«Асфіксія у новонароджених: старі проблеми – нові рішення» (Похилько В.І., Ковальова О.М., Коробка О.В,. Артьомова Н.С., Россоха З.І.)

В рамках роботи конференції професор Похилько В.І. ознайомився з роботою та обговорив можливості спільної співпраці кафедри стимуляційної медицини Одеського національного медичного університету та тренінгового центру сучасних перинатальних технологій ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія».