науково-практична конференція за участю міжнародних спеціалістів

Сьогодні, 19 травня, розпочала свою роботу науково-практична конференція за участю міжнародних спеціалістів «Індивідуальна анатомічна мінливість органів, систем, тканин людини та її значення для практичної медицини і стоматології», присвячена 80-річчю з дня народження професора М.С. Скрипнікова.

Доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Міжнародної академії інтегративної антропології, Міжнародної академії комп’ютерних програм та систем, Нью-Йоркської академії наук, Міжнародної академії наук екології, безпеки людини і природи, Української академії наук національного прогресу Микола Сергійович Скрипніков – це ціла епоха в історії ВДНЗУ «УМСА». У 1987 році він був призначений ректором Полтавського медичного стоматологічного інституту, який у 1994 році отримав статус Української медичної стоматологічної академії. На цій посаді М.С. Скрипніков пропрацював до 2006 року.

В конференції беруть участь професори, доценти, викладачі, аспіранти із різних міст України та світу: Торонто, Баку, Мінська, Києва, Львова, Дніпропетровська, Харкова, Одеси, Рубіжного, Тернополя, Івано-Франківська, Запоріжжя, Вінниці, Чернівців, Сум, Миколаєва.