Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання педіатрії»

Із 21.09.16 – 23.09.16 у м. Львів відбулася щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання педіатрії» (XVIIІ Сідельниковські читання).

У рамках роботи конференції пройшло чотири пленарних та два сесійних засідання, присвячених актуальним питанням педіатрії: використанню антибактеріальних препаратів при лікуванні пневмоній, бронхітів та захворювань ЛОР органів у дітей; ролі мікробіоти в попередженні хронічних запальних процесів кишківника у дітей; алгоритмів лікування бронхіальної астми; гіпоавітомінозів; ролі фітотерапії при гострих захворюваннях органів дихання.

Були проведені наукові симпозіуми з теми «Фітотерапія з доказовою ефективністю в лікуванні гострого риносинусита у дітей», «Актуальні питання дитячої кардіоревматології».

23.09.16 відбулася науково-методична нарада «Актуальні питання викладання педіатрії у вищих навчальних закладах та закладах післядипломної освіти.

У круглому столі з проблем надання освітніх послуг узяли участь завідувачі кафедр педіатрії медичних вишів України.

У роботі конференції взяли участь і виступили завідувачі кафедр педіатрії №2 та педіатрії №1 з пропедевтикою та неонатологією Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» д.мед.н., проф. Крючко Тетяна Олександрівна та д.мед.н., проф. Похилько Валерій Іванович з доповідями:

«Питання раціонального вибору спазмолітика в практиці лікаря-педіатра» (Крючко Т.О.).

«Міждисциплінарний підхід до проблеми тонзилофарингітів у дітей» (Крючко Т.О.).

«Антилейкотриєнові препарати в лікувальних протоколах бронхіальної астми у дітей» (Крючко Т.О.).

«Пріоритети національного плану дій з припинення попереджувальних смертей новонароджених у рамках глобальної стратегії ООН «КОЖНА ЖІНКА, КОЖНА ДИТИНА» (Похилько В.І.).