«Останній дзвоник»

1 червня 2016 року в академії пролунав «Останній дзвоник» на стоматологічному факультеті, випускники якого подякували всім, хто 5 років навчали, підтримували та допомагали. Особливо приємно студентам те, що вони закінчують академію в ювілейний рік для нашої Альма Матер – 95-ти річчя з дня її заснування.

З теплими побажаннями для випускників виступили Заслужений лікар України, д.мед.н., професор, ректор ВДНЗУ «УМСА» Ждан В.М., перший проректор академії, д.мед.н., професор Бобирьов В.М., а також улюблені викладачі. Як завжди, приємно здивував дружній колектив деканату, який виконав веселу та запальну пісню.

Оплесками студенти зустріли своїх номінантів, переможців рейтингу «Найяскравіші особистості курсу». Надовго студенти запам’ятають танці з викладачами під відкритим небом біля адміну.

Свято захопило всіх присутніх… Але настав час і декан факультету Сидорова Алла Іванівна оголосила закінчення свята. Звуки лунаючого останнього дзвоника наповнили смутком серця випускників. В цей час небо прикрасили повітряні кульки жовто-блакитного кольору.