Люблін

22-25 листопада на запрошення керівника закладу клінічної генетики кафедри медичної генетики професора Януша Коцкі делегація співробітників ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» під керівництвом проректора з наукової роботи, д.мед.н., професора І.П. Кайдашева відвідала Люблінський медичний університет.

До складу делегації увійшли завідувач кафедри ендокринології з дитячими інфекційними хворобами, д.мед.н., професор Бобирьова Л.Є., директор Науково-дослідного інституту генетичних та імунологічних основ розвитку патології та фармакогенетики, д.мед.н., професор Весніна Л.Е., к.мед.н., доцент кафедри експериментальної та клінічної фармакології з клінічною імунологією та алергологією Капустянська А.А., аспіранти кафедри ендокринології з дитячими інфекційними хворобами Городинська О.Ю. та Попруга А.О.

У рамках відвідань відбулась низка зустрічей із керівництвом Люблінського медичного університету з метою підписання двостороннього договору про співпрацю. Зокрема, відбулися зустрічі з проректором по справам науки Люблінського медичного університету професором Даріушем Maтушуком та проректором з міжнародних зв'язків та післядипломної підготовки професором Ханною Требач, з якими були намічені шляхи співпраці в багатьох напрямках. Членів делегації люб’язно зустріли у Люблінському відділенні польської Академії наук (ПАН), де був підписаний договір про співпрацю. Професор Ян Глінський, дійсний член ПАН, віце-президент відділення ПАН в Любліні, вручив представникам делегації сертифікати іноземних членів Комісії з медичних наук відділення ПАН в Любліні. Також представники ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відвідали сучасний інноваційний дослідницький центр Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні.

Члени делегації взяли участь у роботі національної науково-навчальної конференції «Персоналізована медицина: геном, людина, світ, загрози», яка відбулась 23-25 листопада на базі університету м. Люблін. Професор Кайдашев І.П. презентував академію із доповіддю «Українська медична стоматологічна академія в 21-м столітті: досягнення і перспективи». Із доповідями виступили к.мед.н., Капустянська А.А., аспіранти Городинська О.Ю. та Попруга А.О.