«Простір добра»

5 грудня 2016 року актив волонтерського загону «Турбота» медичного коледжу академії взяв участь в обласному волонтерському проекті «Простір добра» до Міжнародного дня волонтера, що проходив з ініціативи Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА та КУ «Обласний молодіжний центр» ПОР.

Метою проекту є поширення патріотичного виховання серед молоді, розвиток волонтерського руху на Полтавщині, стимулювання до підвищення суспільної активності молоді, створення комунікаційного простору для обміну досвідом та продуктивного спілкування молоді.

Голова ВЗ «Турбота» Самойленко Анна презентувала діяльність волонтерів коледжу за 2016 рік, розкривши основні напрямки та принципи діяльності загону. За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерської діяльності в Полтавському регіоні Самойленко А.О. була нагороджена грамотою Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА.

Діяльність волонтерів «Турботи» була відзначена подякою Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА та КУ «ОМЦ» ПОР.