ЖУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ В ЗАХВАТІ ВІД СТУДЕНТІВ-МЕДИКІВ

Наприкінці березня студенти медичного факультету №1 взяли участь у фінальному етапі та гала-концерті І Всеукраїнського (ХІІ Всекримського) конкурсу «Змагаймося за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, що проводився при підтримці Міністерства культури України та завдяки сприянню Міністерства освіти і науки України в Києві.

Конкурс назвали таким, що долає міжнаціональні й географічні кордони: сильне, гаряче поетичне слово Лесі Українки об’єднало биття сердець тисячі учасників усіх регіонів України і Криму. Роботу конкурсантів оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли відомі письменники, поети, журналісти, актори та науковці. Головою журі була професор Острозької академії, доктор філологічних наук, співорганізатор та екс-директор Музею Лесі Українки в Ялті Світлана Кочерга.

Заступник міністра культури України Андрій Вітренко тепло привітав переможців конкурсу і сказав, що «це тільки початок». «Конкурс буде збирати тисячі, десятки тисяч представників творчої молоді».

Наші студенти в різних номінаціях здобули п’ять дипломів І ступеню (Семеренко А., Діденко О., Оніщенко А., Пасько К., Буцик Є), та один – ІІ ступеню (Безкоровайна А.). Високу оцінку журі та запрошення до подальшої творчої співпраці отримали вокалістки Безкоровайна Анна та Семеренко Анна.

Крім святкового заходу та дипломів, переможці отримали цінні подарунки.

Вітаємо та чекаємо нових перемог, натхнення і творчих злетів!