Cанітарний бюлетень

Вже традиційно студенти-п’ятикурсники медичних факультетів № 1 та № 2 взяли участь у конкурсі на кращий санітарний бюлетень, присвячений пропаганді здорового способу життя, питанням профілактики захворювань та боротьбі зі шкідливими звичками. Даний конкурс є одним із аспектів санітарно-просвітницької роботи кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з біостатистикою та медичним правознавством (завідувачка кафедри – професор І.А.Голованова).

Більше тижня у вестибюлі адміністративного корпусу академії тривала виставка конкурсних робіт, в яких студенти творчо продемонстрували своє бачення і розуміння проблем, що загрожують здоров’ю та життю людини.

У презентації виставки взяли участь проректор з науково-педагогічної та виховної роботи доцент Н.П.Ставицька, декан медичного факультету № 1 доцент М.М.Рябушко, декан медичного факультету № 2 професор В.І.Похилько, заступник декана медичного факультету № 1 доцент Ю.П.Ющенко, завідувачка кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з біостатистикою та медичним правознавством професор І.А. Голованова, викладачі кафедри та студенти молодших курсів.

За результатами голосування журі, до складу якого ввійшли адміністрація 4-ї міської лікарні - Куроєдов Л.Ф., головний лікар, Красько Н.М., завідувачка поліклініки, та головний лікар ЦПМС Івко А.І., перше місце отримав санітарний бюлетень "Самодіагностика може бути шкідливою" (1 група 5 курсу медичного факультету № 1, відповідальний - Марченко Ярослав).

2 місце - "Репродуктивне здоров'я" (5 група 5 курсу медичного факультету № 1, відповідальний – Кононович Максим), 3 місце - "Не прогав життя" (3 група 5 курсу медичного факультету № 1, відповідальна – Савіна Юлія).

Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм нових досягнень та успіхів!