«25 сходинок до незалежності»

22 серпня студенти академії взяли участь у патріотичному квесті «25  сходинок до незалежності», організованому комунальною установою «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА. Даний захід покликаний формувати ціннісні орієнтири та громадянську самосвідомість молоді, підвищити рівень її знань про важливі віхи вітчизняної історії, видатних особистостей українського державотворення, пропагувати ушанування героїв боротьби нашого народу за незалежність, територіальну цілісність України.

Учасники квесту повинні були успішно виконати завдання на одинадцяти тематичних  локаціях: «Сторінками історії України», «Відомі постаті України», «Пісенний вернісаж», «Без верби і калини – нема України», «Козацькому роду - нема переводу» , «Козацькі забави» , «Поетична сторінка» , «Україна туристична», «Україна духовна» та ін.

Команда «Natus Vincere» у складі студентів Нагай Валерії, Синенка Владислава, Школьного Вадима (медичний факультет № 1), Переяславець Наталії (медичний факультет № 2), керуючись власним девізом «Переможно йдемо до своєї мети – України ми славнії доньки й сини!», продемонструвала високий рівень ерудиції, кмітливості, творчих здібностей, військово-спортивні вміння та здобула перемогу (1 місце) серед одинадцяти команд учасників квесту.