фестиваль «Будь молодим – живи активно»

З метою популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя серед молоді 3-5 червня у м. Вінниця відбувся Всеукраїнський фестиваль «Будь молодим – живи активно». Проект організовано Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Платформа Розвитку Особистості» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

У фестивалі взяли участь представники 16 областей України. Делегатами від нашої академії були Рибачук Віталій, студент 2 курсу медичного факультету №2, та Дубина Катерина, студентка 5 курсу медичного факультету №1.

Учасники фестивалю взяли участь в аматорських змаганнях з перетягування канату, командного кроку, естафети на рафтах, мегаволейболі, змаганнях зі street workout-у та ін., а також спробували свої сили у нічному квесті.

Задля обміну досвідом та налагодження міжобласної співпраці у напрямку популяризації здорового способу життя, відбулися презентації діяльності областей в контексті реалізації Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене». Результатом обговорення стали актуалізація проектів в рамках акції відповідно до очікувань молоді та напрацювання міжобласних проектів.