«Змагаймось за нове життя!»

«Змагаймось за нове життя!»
Леся Українка

З ініціативи медичного факультету № 1, медичного коледжу й кафедри українознавства та гуманітарної підготовки студенти ВДНЗ України «УМСА» взяли активну участь у І Всеукраїнському (ХІІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя!», присвяченому Лесі Українці, що відбувся 27 лютого на базі ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Цей захід згуртував навколо імені Лесі Українки талановиту студентську та учнівську молодь не лише Полтавщини, а й Київщини, Луганщини, Донеччини, Рівненщини, Криму, Волині та інших областей України.

Більше, ніж півтисячі конкурсантів, їх учителі, викладачі та батьки стали учасниками дійства, що засвідчило неабиякий інтерес до життя й творчості великої української літераторки Лесі Українки, почуття патріотизму в сучасної молоді, національної гідності та особистої відповідальності за прийдешнє нашої Батьківщини.

Переможцями конкурсу у своїй віковій категорії стали студентки медичного факультету № 1 Діденко Оксана (номінанація «Малюнок»), Оніщенко Анастасія (номінація «Декламація»), Семеренко Анна (номінація «Вокал»), продемонструвавши високу майстерність і свої творчі таланти.

Гідно представили академію студентка медичного факультету № 1 Безкоровайна Анна (2 місце – номінація «Вокал») та студентки стоматологічного факультету Чикор Марія (2 місце – номінація «Декламація»), Вєтрова Ольга (2 місце – номінація «Малюнок»).

Досить зворушливим та майстерним був танцювальний супровід конкурсного виступу Семеренко Анни, підготовлений студенткою медичного факультету № 1 Пасько Катериною та студентом ПНПУ ім..В.Г.Короленка Погорілим Сергієм.

Усі учасники отримали сертифікати, подарунки, а переможці - екскурсію до музею родини Драгоманових в м. Гадяч та запрошення на урочистий гала-концерт, що відбудеться 20 березня в Українському домі в Києві.