Змагання з армреслінгу

16 лютого у гуртожитку № 4 за ініціативи медичних факультетів № 1 та № 2 в рамках Декади кафедри психіатрії, наркології та медичної психології відбулися змагання з армреслінгу, присвячені Дню пам’яті Небесної Сотні.

Два роки тому наші побратими продемонстрували непереможну силу духу, волі і мужності, відстоюючи право українського народу на краще майбутнє, а цього вечора студенти медичних та стоматологічного факультетів випробовували силу рук, вшановуючи пам'ять справжніх героїв.

Учасниками стало понад два десятки студентів, переважна більшість яких – аматори в цьому виді спорту. Змагання відбувалися у двох вагових категоріях: 80 кг та 90+.

На заході були присутні заступники деканів медичного та стоматологічного факультетів Катустянський Д.В., Омельченко О.Є, Ющенко Ю.П., відповідальний за проведення заходу викладач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології викладач Бойко Д.І.

Під оплески вболівальників свою майстерність та фізичну силу успішно показали студенти медичного факультету № 1 Янушевський Микола (80 кг; І місце (права рука); ІІ місце (ліва рука)); Хачатурян Роман (80 кг; І місце (ліва рука); ІІІ місце (права рука)); Полянський Валентин (80 кг; ІІІ місце (ліва рука); ІІ місце (права рука)); Стрембицький Максим (90+ кг, ІІІ місце (ліва рука); студент медичного факультету № 2 Овчаренко Віталій (90+ кг; ІІІ місце (права рука)); студенти стоматологічного факультету Федощенко Микола (90+кг; І місце (права, ліва рука)); Стецун Олег ІІ місце (90 кг+ права, ліва рука)).

Призерів було нагороджено грамотами та медалями