ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ АКАДЕМІЇ – ЛАУРЕАТИ ЩОРІЧНОЇ ПРЕМІЇ

1 квітня студенти та викладачі академії взяли участь в урочистостях, присвячених Дню народження Миколи Васильовича Гоголя.

На площі перед пам’ятником всесвітньовідомого класика відбулася церемонія нагородження переможців VIIІ міського щорічного літературного конкурсу на здобуття премії імені М.В.Гоголя серед учнівської та студентської молоді м. Полтави.

Цьогоріч серед студентства найбільше призових місць здобули конкурсанти з нашого вишу, підготовлені викладачами кафедри українознавства та гуманітарної підготовки доц. ЛЕЩЕНКО Т.О., ст.викл.ЮФИМЕНКО В.Г., доц. ШАРБЕНКО Т.В. Упродовж навчального року викладачі кафедри шукали серед першокурсників студентську молодь, якій цікава література, яка пише й не боїться піддавати свою творчість критиці, яка готова працювати для розвитку культурного середовища академії, міста. На літературний подіум уперше зійшли студенти-письменники-початківці кафедральної літературної студії «СОНЯЧНЕ СПЛЕТЕННЯ». Це, переважно, поети, які вірять у те, що пишуть, і пишуть про те, у що вірять! Молоді та перспективні: Войнаш Вікторія, Помилой Олександр, Давітян Давид, Безкоровайна Анна, Карпинський Микита, Юдицький Ілля, Гаркун Анна, Ковтун Руслан, Єфремова Анастасія та ін. Для них конкурс імені М.В.Гоголя своєрідний краш-тест власної творчості.

Лауреатами премії ім. М.В.Гоголя у старшій віковій категорії стали:

Єфремова Анастасія (студентка 1 курсу медчного факультету № 1) - І премія,

Помилой Олександр (студент 1 курсу медчного факультету № 1) - ІІІ премія;

Ковтун Руслан - (студент 1 курсу медчного факультету № 2) – ІІІ премія;

Курилко Леся - (студентка 2 курсу медчного факультету № 1) - ІV премія.

Талановиту молодь особисто привітав міський голова Олександр Мамай. Перед присутніми виступили актори Полтавського обласного академічного лялькового театру та Муніципальний полтавський оркестр.

За популяризацію творчості видатних земляків, вагомий внесок у формування національної свідомості полтавців та результативну роботу з творчо обдарованою молоддю на здобуття щорічної міської літературної премії імені М.В.Гоголя колектив кафедри нагороджений ПОДЯКОЮ управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради. Вітаємо!