«Школа волонтерів»

Понад 50 студентів медичних факультетів № 1, № 2 та медичного коледжу академії стали учасниками Проекту «Школа волонтерів», ініційованого «Обласним молодіжним центром» Полтавської обласної ради та Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

1 березня у Полтавській ОДА відбулося його офіційне відкриття.

З березня по травень наші студенти у позанавчальний час будуть проходити тренінги з теоретичної та практичної підготовки у восьми напрямках: психологічна підготовка до волонтерської діяльності, цивільний захист, надання домедичної допомоги, протипожежна безпека, поводження під час НС на воді, основи самооборони та військової підготовки, міжнародна волонтерська діяльність, досвід волонтерської діяльності благодійних та громадських організацій”. Після успішного проходження тренінгів та складання тестів волонтери одержать сертифікати.

За словами організаторів, метою даного проекту є сприяння підвищенню мотивації молоді до волонтерської діяльності, оволодіння основними знаннями, навичками та вміннями, необхідними для здійснення волонтерської роботи, виховання національної свiдомостi i людської гідності, відповідальності за своє життя та життя інших, а також розвиток соціальної активності і вищих моральних цінностей.