«Школа волонтерів»

3 червня 2016 року відбулося офіційне закриття обласного проекту «Школа волонтерів», де студенти медичних факультетів №1, №2 та медичного коледжу з березня по травень проходили навчання з цивільного захисту, психологічної підготовки до волонтерської діяльності, надання домедичної допомоги, протипожежної безпеки, поводження під час надзвичайних ситуацій на воді, основ самооборони та військової підготовки, міжнародної волонтерської діяльності. Вказаний проект реалізовувався Комунальною установою «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради спільно з Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

Студенти нашої академії успішно підтвердили свої знання та вміння і отримали сертифікати волонтерів.

Заключним етапом навчання стали змагання 8 команд учасників проекту, що відбулися на території Прирічного парку мікрорайону «Левада». Волонтери рятували потопаючого на воді; надавали домедичну та першу медичну допомогу при надзвичайних ситуаціях; укомплектовували «тривожний чемоданчик», надавали потерпілим психологічну допомогу, демонстрували вміння поводження зі зброєю, гасили пожежу та ін. Журі, яке складалося із фахівців різних служб та організацій, оцінювали кожну команду за визначеними критеріями: швидкість виконання, організованість, правильність, послідовність, командний дух та наполегливість.

За підсумками змагань, перше, друге та третє місця здобули команди з числа студентів медичного факультету №1. Заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Микола Білокінь вручив переможцям пам’ятні кубки та дипломи. Кращі волонтери, які протягом навчання брали участь в обласних та міських заходах, отримали відзнаки від обласної влади та громадських організацій.

Фотозвіт
Телеканал "Лтава" про "Школу волонтерів"