Методичний семінар

У медичному коледжі проведено методичний семінар із теми «Сучасний викладач…Який він?».

В ході семінару відбулось обговорення важливого питання про компетенції сучасного викладача у зв’язку з вимогами «нового» часу, ознайомлення педагогічного колективу коледжу з новими формами активного навчання.

В межах роботи семінару викладач Нагалісова Аліна Миколаївна виступила з доповіддю «Приховані можливості POWER POINT», в якій інформувала про ефективне використання можливостей програми під час створення мультимедійних презентацій.

Для усвідомлення і розуміння думки студента щодо питання «Який він – сучасний викладач?» на семінарі був презентований відеоролик «Викладач очима студента».

У другій частині учасники семінару ознайомилися з результатами діяльності викладачів, що атестувалися у 2016 році шляхом перегляду портфоліо.

Семінар проходив у формі тренінгу, був насичений різними інноваційними видами та методами роботи, що дозволило викладачам не бути пасивними слухачами, а практично закріпити прослуханий теоретичний матеріал.

По завершенні семінару виступила директор медичного коледжу Кундій Жанна Петрівна, яка підвела підсумки методичної роботи за навчальний рік.

У ролі організатора та ведучої семінару виступила методист медичного коледжу Андрейко Світлана Станіславівна, якій вдалося створити атмосферу професійної зацікавленості, творчості, жвавого спілкування, згуртованості та доброзичливості.