Тиждень педагогічної майстерності «Панорама творчих здобутків»

У медичному коледжі відбувся тиждень педагогічної майстерності «Панорама творчих здобутків», основна мета якого – розвиток педагогічної творчості, удосконалення професійної майстерності, вивчення педагогічного досвіду викладачів.

У рамках тижня були проведені наступні заходи: відкриті заняття з використанням інноваційних технологій, майстер-клас, тренінг з ораторського мистецтва, виставка творчості викладачів та підсумковий круглий стіл.

Відкрите заняття з дисципліни «Фармакогнозія» викладач Атаунех Х.Е. провела з використанням інтерактивної форми роботи – дидактичної гри-аукціону. Обрана форма роботи дала можливість студентам максимально проявити себе та свої знання на занятті, а викладачу заохотити та активізувати студентів до процесу пізнання.

Викладач дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)» Бажан Т.О. вдало використала елементи тренінгу на відкритому занятті з теми «Основи міжкультурної комунікації». Студенти працювали в групах, представляли свої проекти та опрацьовували їх. Використаний метод вправ сприяв продуктивному засвоєнню студентами теоретичного масиву інформації та реалізації мети практичного заняття.

Викладач хімії Сизоненко Н.В. провела майстер-клас «Використання ілюстрацій у презентаціях до лекцій з хімії». Майстер поділилася із молодими викладачами власною системою роботи, продемонструвала різні аспекти використання наочності на лекційних заняттях, довела, що візуалізація через образне сприйняття поглиблює розуміння та запам'ятовування студентами навчального матеріалу.

Надзвичайно змістовним, корисним, цікавим та насиченим видався тренінг «Мистецтво публічного виступу. Управлінська діяльність», який провела директор КУ «Обласний молодіжний центр» к.і.н. Каюн В.О.

Під час тренінгу викладачі здобули та вдосконалили знання і уміння виступу перед аудиторією, публічного виступу.

Наприкінці тренінгу присутні подякували тренеру за цікаві вправи, комфортну, енергійну атмосферу, яка надихнула педагогів до саморозвитку і самоосвіти.

Родзинкою тижня педагогічної майстерності виявилась творча виставка «Творчий викладач – креативний студент», учасники якої поділилися своїм творчим досвідом і довели, що є талановитими не тільки у професійній діяльності. Тиждень педагогічної майстерності «Панорама творчих здобутків»

Тиждень завершився аналізом проведених заходів на засіданні круглого столу, де досвідчені педагоги надали молодим викладачам методичні поради і поділилися своїми думками та враженнями.