У рамках тижня ЦМК української мови та літератури з іноземною мовою у медичному коледжі із 9 і по 15 березня було проведено низку навчально-виховних заходів, присвячених ушануванню пам’яті Т.Г.Шевченка. Серед них – конкурс тематичних стіннівок, перегляд фільму «Таємниці генія Шевченка», представлення літературного календаря (калейдоскопа) творчих робіт студентів, проведення наукової літературно-лінгвістичної конференції із виданням посібника наукових робіт студентів у підсумку та виховний захід «Стежками Тараса».

Талановитих студентів різних курсів та відділень коледжу, а також викладачів об’єднала наукова літературно-лінгвістична конференція під гаслом: «Минають весни, пройде літо, за осінню прийде зима, Тарасу не дано старіти: для нього старості нема!», яка відбулася 14 березня у кабінеті української мови та літератури, що на базі гуртожитку №4. У конференції взяли участь більше 10 студентів, які представили свої розвідки життя та творчості Кобзаря, а також проекти за результатами досліджень. Підсумки та хід конференції були відображені на сторінках посібника, виданого заздалегідь.

А 15 березня о 17 годині у стінах УМСА – в аудиторії №7 – викладачі та студенти медичного коледжу зібралися на святковому концерті «Стежками Тараса». Інсценізації творів Т.Шевченка, майстерні декламації його віршів, пісні, відеовірші та ін. подарували присутнім чудовий настрій та чимало позитивних емоцій.

ЦМК української мови та літератури з іноземною мовою продовжує працювати над розвитком творчих здібностей студентської молоді, вихованням патріотичного ставлення до Батьківщини та її геніїв.